Znajdujesz się na: www.sallambier / księga gości
Księga gości salonu Sallambier
   Będąc pierwszą kobietą korzystającą z usług salonu, dziękuje za wspaniałą obsługę, życzliwą atmosferę. Gratuluję otwarcia pięknego salonu i życze wszystkiego najlepszego. Powodzenia.
Katarzyna Kozieł
   Będąc pierwszym klientem salonu wychodzę spełniony od pierwszego do ostatniego włosa na mojej świeżo ostrzyżonej głowie. Zachwyt budzi wszystko, od wystroju wnętrza poczynając a na przyjemnej i fachowej obsłudze kończąc. Gratuluję.
Bartłomiej Tośta
   Jest na świecie przyjaciele takie miejsce, gdzie o świcie nie zachodzi żadna z gwiazd... Gdzei własnymi dłońmi własne szczęście bez obawy i bez granic można brać... Abyście Państwo przez ten salon znaleźli to miejsce.
Danuta i Wiesław Durlej
   Najlepsze lekarstwo na stres, zły dzień, niepowodzenie to... wcale nie salon gier... lecze ekskluzywny salon fryzur Sallambier. Gratulujemy, a powodzenia życzyć nie trzeba... kto raz przyjdzie... nigdzie niczego innego szukać nie będzie...
Aneta i Maciej Sobkowscy
   Gratuluję z okazji otwarcia salonu - jestem oczarowana perfekcjonizmem, fachowością, obsługą i ekskluzywnym personelem. Życzę samych sukcesów i powodzenia.
Aldona Gorlowska
   Życzymy powodzenia. Gratulacje!
Personel salonu firmowego "Olsen"
   Gratulujemy otwarcia pięknego i szykownego salonu; profesjonalnej obsługi i przede wszystkim wielu, wielu klientów. Gratulujemy.
Danusia Szymaniak-Grzyb, Norbert Grzyb, Paweł Garbat, Karol Chodkiewicz
   Dziękujemy za profesjonalną i sympatyczną obsługę. Serdeczne gratulacje z okazji otwarcia nowego salonu. Życzmy powodzenia i sukcesów.
Żakowscy
   Pani Aneczko i Panie Robercie! Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów! Jesteśmy pod dużym wrażeniem. Smak i styl - to jest to.
E. M. Trela
   Kochani! Nie można stać zbyt mocno na nogach w miejscu, ponieważ tak nie można dać kroku do przdu... Gratuluję decyzji i życzę sukcesów.
Renata Soczomska
   Gratulujemy otwarcia najładniejszego salonu fryzjerskiego w Kielcach. Życzymy tylu klientów dziennie ilu na otwarciu. Powodzenia.
Małgorzata i Jacek Rutkowscy
   W nowym salonie - wiele pracy bez wytchnienia z nowymi i wielkimi wysiłkami - wiele zadowolenia i powodzenia. Salon piękny i bogaty i takich samych klientów na codzień.
M. B. i D. Stachurowie
   Są osoby które wywołują ogromne wrażenia, bywają miejsca, które pozostawiają niezapomniane wrażenia... ale rzadko idą w parze. Salon Sallambier i jesgo właściciele zachwycają subtelnością, perfekcjonizmem, wszystkim co naj... Gratulacje! Życzę wszystkiego dobrego! Tak trzymać!
Jolanta Krzysiek
   Gratulacje! To najpiękniejszy salon w Kielcach. Polecam wszystkim gorąco to miejsce.
Magdalena Kusztal, Janusz Knap
   Aneczko i Robercie!!! Żeby każdy dzień był taki miły jak dzisiejszy. Praca w salonie spokojna jak zieleń na ścianach. A sukcesu tak wiele jak dzisiejszych życzeń i kropek na podłodze :) Powodzenia!
Joanna Świercz
   Serdeczne dzięki dla salonu Sallambier, za wspaniałą obsługę, fachowe cięcie i piorunujący efekt.
Ola Tabiszewska, Gosia Kunc - 05.07.2007
   Piękne miejsce, piękne kobiety, miła obsługa, piękne fryzury. Jestem z Was dumna.
Anka Krysiak
   Uważam, że po wizycie u Was wyglądam duuużo lepiej.
Magda Umer - 18.10.2007
   Dziękuję, za miłą obsługę i "wrażenie" zostawię na wieczór, do zobaczenia.
Świerczewski Piotr
   Z podziękowaniem dla Salonu "Sallambier" za piękną fryzurę.
Miss Polonia 2008, Angelika J.
   Podziękowanie za zawsze miłą i profesjonalną obsługę.
Bogdan Wenta
   Kochani, dawanie radości innym, to największe szczęście… Gratuluję misji i życzymy zdrowia.
Ala Chachaj, Sławomir Bugajczyk, Janek Malinowski, Jasiu S. Sandomierzanin 2008 - Kielce 06.04.2011 "Tak dla transplantacji"
   Ponadto mieliśmy przyjemność zadbać o fryzury: Małgorzaty Kożuchowskiej, Justyny Steczkowskiej, Karoliny Wajdy, Joanny Sidor, Marii Seweryn
partnerzy:
Copyright © 2011-2012 Ekskluzywny Salon Fryzur Sallambier