Znajdujesz się na: www.sallambier / partnerzy / La Biosthetique
La Biosthetique
   Ekskluzywny Salon Fryzur Sallambier zaprasza Państwa do zapoznania się z ciekawostkami jakie przygotwał La Biosthetique.
La Biosthetique Paris

Paryż od zawsze był magnesem przyciągającym świat mody i piękna.

Ze swą elegancką siedzibą tuż przy Champs-Élysées na wprost łuku triumfalnego marka La Biosthétique Paris jest w najlepszym towarzystwie. Oferuje najwyższej jakości kosmetyki do włosów, kompleksową obsługę i jest liderem w kreowaniu światowych trendów. W centrum zainteresowania pozostają od ponad 50 lat: ludzie oraz ich kompleksowe piękno. To moda i piękno metropolii paryskiej jest intelektualnym miejscem narodzin dzisiejszej koncepcji La Biosthétique.

Ponad 50 lat temu jej twórca biochemik Marcel Contier, wizjoner piękna par excellence, odkrył fizjologiczną współzależność pomiędzy włosami i skórą. Na tej podstawie rozwinięto sensacyjną, innowacyjną koncepcję piękna La Biosthetique. Jego celem było stworzenie produktów, które zapewnią ludziom poczucie całkowitego piękna i dobrego samopoczucia, chroniąc przy tym zasoby naturalne. Stworzył preparaty z wielu skutecznych, naturalnych komponentów, wykorzystując naukę życia w połączeniu z pięknem ludzi. Po stworzeniu znaczącej nazwy “Biosthétique”, znanej dziś jako La Biosthétique Paris, wprowadził on swoją wizję w życie.

La Biosthétique Paris skupia swoje działania na dbałości o ostatecznego klienta, na delikatnych i bezpiecznych zabiegach, jak również na pozyskiwaniu wyjątkowych, naturalnych surowców.

To co sprawia, że marka La Biosthétique Paris jest tak wyjątkowa to jej indywidualna oferta segmentu premium produktów i usług, które są precyzyjnie dopasowane do potrzeb klienta w salonie uwzględniając modę, elegancję i styl życia.

OFERTA SPECJALNA

wł. krótkiewł. średniewł. długie
La Biosthetique NOWOŚĆ farbowanie 1-kolor170,-190,-210,-
Copyright © 2011-2012 Ekskluzywny Salon Fryzur Sallambier